"Диктатори добре не закінчують": Політик із США спрогнозував кінець для Путіна - Китай не врятує

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна. Попри те, що ордер не означає, що Путін потрапить до в'язниці, "диктатори добре не закінчують". Про це заявив громадський та політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін, повідомляє "24 канал", передають Патріоти України.

Він зазначив, що війну проти України не є вигідною для Путіна. Саме він може закінчити це в будь-який момент, але диктатор постійно продовжує, каже Рашкін.

"Продовження війни за допомогою Китаю тільки погіршить ситуацію для Росії. Тому що війна закінчиться, а санкції – ні. І голова Путіна має бути частиною цих санкцій", – пояснив політик.

Він додав, що Путін вже давно не є лідером серед світових політиків. "Коли рік тому розпочалася велика війна, було очевидно, що підписувати договір про мир буде не Путін. Тому що людина в такій ситуації і світ, який намагався домовитися, а отримав ось таке, не буде вести з ним перемовини. Йому не можна довіряти", – додав Рашкін.

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...

Ексчиновник Пентагону спрогнозував, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

субота, 30 вересень 2023, 10:30

Країни НАТО повинні бути готовими до можливого застосування РФ тактичної ядерної зброї. Зокрема, це може статися, якщо США відволічуться на Китай.Таку думку висловив колишній високопоставлений чиновник Пентагону Грегорі Вівер у своїй статті, передають ...