Диктує умови: Трамп вимагатиме від ЄС оплатити відновлення України та розмістити миротворців, - FT

Європейські чиновники побоюються, що їм доведеться нести витрати на післявоєнну безпеку і реконструкцію, оскільки їх виключили з мирних переговорів між США і Росією щодо України, передають Патріоти України з посиланням на Financial Times.

Як пише видання, кілька високопоставлених європейських чиновників повідомили Financial Times про свої очікування щодо заяви президента США Дональда Трампа. Вони вважають, що він вимагатиме від Європи фінансувати відновлення України та розміщувати там війська для підтримки миру без участі США.

"Американці не бачать ролі Європи у великих геополітичних питаннях, пов'язаних з війною. Це буде справжнім випробуванням єдності. Трамп розглядає нас як гроші. І, відверто кажучи, ми не маємо чіткого уявлення про те, як виглядатиме наше місце за столом переговорів в обмін на ці гроші", - сказав один високопосадовець ЄС.Європейські чиновники побоюються, що їм доведеться нести витрати на післявоєнну безпеку і реконструкцію, оскільки їх виключили з мирних переговорів між США і Росією щодо України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Financial Times.

Як пише видання, кілька високопоставлених європейських чиновників повідомили Financial Times про свої очікування щодо заяви президента США Дональда Трампа. Вони вважають, що він вимагатиме від Європи фінансувати відновлення України та розміщувати там війська для підтримки миру без участі США.

"Американці не бачать ролі Європи у великих геополітичних питаннях, пов'язаних з війною. Це буде справжнім випробуванням єдності. Трамп розглядає нас як гроші. І, відверто кажучи, ми не маємо чіткого уявлення про те, як виглядатиме наше місце за столом переговорів в обмін на ці гроші", - сказав один високопосадовець ЄС.

На концерті Кобзона найбільший аншлаг жовтня: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 жовтня

п’ятниця, 10 жовтень 2025, 6:52

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.10.25 орієнтовно склали:

Хвиля дезертирства в лавах армії Путіна: Сотні окупантів тікають з позицій на Херсонщині - що відбувається в 217-му полку

п’ятниця, 10 жовтень 2025, 6:34

Агенти "Атеш" повідомляють про масові випадки самовільного залишення частин у підрозділах російської армії на Херсонському напрямку. За даними джерел, лише за останній тиждень 36 військовослужбовців 217-го парашутно-десантного полку покинули свої позиц...