Дим було видно здалеку: У порту Сан-Дієго США майже згорів один з найбільших УДК світу USS Bonhomme Richard (відео)

За останніми даними, в початковий момент загоряння на борту УДК ВМС США знаходилися 160 моряків.

12 липня 2020 року на військово-морській базі Сан-Дієго у США загорівся універсальний десантний корабель (УДК) USS Bonhomme Richard проекту Wasp. На кадрах, що оприлюднені в соціальних мережах, можна побачити клуби диму, які підіймалися на десятки метрів над палубою американського УДК, повідомляють Патріоти України.

Очевидці говорять про те, що осередок пожежі може перебувати в машинному відсіку корабля та про обвалення конструкцій. При цьому чутні хлопки, але немає точних даних про те, що саме вибухає на USS Bonhomme Richard.

Судячи з відео, до військово-морської бази у Сан-Дієго стягнуті десятки розрахунків пожежної та спеціальної техніки. З огляду на попередню оцінку ступеня шкоди, ремонт займе кілька років. Не виключено і повне списання корабля.

За останніми даними, в початковий момент загоряння на борту УДК ВМС США знаходилися 160 моряків. Кілька з них постраждали. Наразі відомо про 18 постраждалих. За даними прес-службі американського військово-морського командування, загроз для життів постраждалих моряків немає.

Кремль 19 квітня очікує жорсткий удар, росіяни збираються залишити ПАРЄ

неділя, 11 квітень 2021, 22:36

Справа навального стала черговою головною біллю режиму Путіна і причиною потужних ускладнень недоімперії в міжнародних справах. Глава комітету з міжнародних справ російської Думи Леонід Слуцький очікує, що в ході весняної сесії ПАРЄ, яка відкриється 19...

З архіву ПУ. Зеленський відреагував на петицію про повернення Супрун на посаду глави МОЗ

неділя, 11 квітень 2021, 22:30

Петицію, що була опублікована 23 березня, підписали 27 413 осіб із необхідних для розгляду 25 000. Минув рік, є нагода подумати, як країна долала пандемію з пані Уляною. Президент Володимир Зеленський наголошує, що главою МОЗ призначений Володимир Степ...