Дим не допоможе: Британська розвідка вказала на вразливість Кримського мосту

Дим не допоможе: британська розвідка пояснила вразливість Кримського мосту

Російська військова доктрина надає використанню маскування великого значення. Однак ця тактика показала свою неефективність у ході війни з Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, 24 травня Росія провела навчання щодо безпеки навколо Кримського мосту, що з'єднує російське місто Керч з окупованим півостровом. Це включало створення димової завіси, що частково маскує міст.

Димову завісу ставили автомобільні димогенератори ТДА-3, ймовірно, 28-ї бригади війська ядерного, біологічного та хімічного захисту.

За даними британської розвідки, російська доктрина вважає використання диму частиною маскування (камуфляжу та обману), чому вона надає великого значення.

"Однак на практиці російське маскування, як правило, було неефективним у війні в Україні, ймовірно, через відсутність сильної функції централізованого планування та поганої бойової дисципліни на низькому рівні", - зазначають у Міноборони Британії.

"Можливо, вони захочуть": Аналітик оцінив шанси росіян на форсування річки Оскіл на Куп'янському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 10:59

Російська окупаційна армія не має шансів форсувати річку Оскіл, що у Харківській області на Куп'янському напрямку. Крім того, ворог не залишає надій захопити місто Куп'янськ. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий аналітик Олексій Гетьман,...

"Кидали на забій без підготовки": Пропагандист РФ озвучив реальні втрати окупантів в Авдіївці

неділя, 3 березень 2024, 10:30

Окупанти продовжують наступ на Авдіївському напрямку, проте він обходиться їм дорого. Російські пропагандисти говорять про шалені втрати армії РФ в Авдіївці. Так, низка пропагандистів показала листи дружин загиблих окупантів. Про це розповів журналіст...