
Російський оборонний комплекс у рази наростив виробництво озброєнь. Нібито за деякими видами зброї обсяги випуску зросли в 10 разів. Про це заявив індустріальний директор комплексу озброєнь держкорпорації "Ростех" Бекхан Оздоєв, передають Патріоти України.
"Йдемо вперед на крейсерській швидкості, дим з усіх труб. Наше головне завдання - забезпечити війська в зоні СВО всім необхідним. Намагаємося працювати з випередженням термінів", - заявив він.
Зокрема Оздоєв стверджує, що значно зросло виробництво танків і бойових машин на їх базі, легкоброньованої техніки, реактивних систем залпового вогню, важких вогнеметних систем, тепловізійних та інших оптичних приладів.
"Нарощується виробництво ракет для комплексів "Кинджал", "Іскандер" і "Панцир", авіабомб, артилерійських і танкових снарядів тощо", – запевняє індустріальний директор комплексу озброєнь "Ростеху". Також він стверджує, що корпорація удвічі наростила виробництво високоточної зброї, розширено випуск різних БПЛА.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...