
Російський оборонний комплекс у рази наростив виробництво озброєнь. Нібито за деякими видами зброї обсяги випуску зросли в 10 разів. Про це заявив індустріальний директор комплексу озброєнь держкорпорації "Ростех" Бекхан Оздоєв, передають Патріоти України.
"Йдемо вперед на крейсерській швидкості, дим з усіх труб. Наше головне завдання - забезпечити війська в зоні СВО всім необхідним. Намагаємося працювати з випередженням термінів", - заявив він.
Зокрема Оздоєв стверджує, що значно зросло виробництво танків і бойових машин на їх базі, легкоброньованої техніки, реактивних систем залпового вогню, важких вогнеметних систем, тепловізійних та інших оптичних приладів.
"Нарощується виробництво ракет для комплексів "Кинджал", "Іскандер" і "Панцир", авіабомб, артилерійських і танкових снарядів тощо", – запевняє індустріальний директор комплексу озброєнь "Ростеху". Також він стверджує, що корпорація удвічі наростила виробництво високоточної зброї, розширено випуск різних БПЛА.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...