
Російський оборонний комплекс у рази наростив виробництво озброєнь. Нібито за деякими видами зброї обсяги випуску зросли в 10 разів. Про це заявив індустріальний директор комплексу озброєнь держкорпорації "Ростех" Бекхан Оздоєв, передають Патріоти України.
"Йдемо вперед на крейсерській швидкості, дим з усіх труб. Наше головне завдання - забезпечити війська в зоні СВО всім необхідним. Намагаємося працювати з випередженням термінів", - заявив він.
Зокрема Оздоєв стверджує, що значно зросло виробництво танків і бойових машин на їх базі, легкоброньованої техніки, реактивних систем залпового вогню, важких вогнеметних систем, тепловізійних та інших оптичних приладів.
"Нарощується виробництво ракет для комплексів "Кинджал", "Іскандер" і "Панцир", авіабомб, артилерійських і танкових снарядів тощо", – запевняє індустріальний директор комплексу озброєнь "Ростеху". Також він стверджує, що корпорація удвічі наростила виробництво високоточної зброї, розширено випуск різних БПЛА.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...