Диміло гарно: ЗСУ показали наслідки розгрому окупантів на Сіверському Донці (відео)

Українські воїни показали на відео наслідки розгрому російських військ під Білогорівкою на Луганщині. Росіяни кілька разів намагалися форсувати Сіверський Донець - і кожного разу їх вщент розбивали захисники України, передають Патріоти України.

Загальні втрати рашистів за кілька днів намагань перебратися на інший берег річки, аби оточити українських військових - вражають. Відео, яке показує масштаби втрат, опублікували на Facebook-сторінці 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

"Окупанти декілька разів намагалися переправлятися через річку Сіверський Донець у районі селища Білогорівка, але завдяки професіній роботі воїнів 30 ОМБр спільно з іншими силовими структурами ЗСУ всі плани ворога були зруйновані", - зазначили захисники. "Горіть в пеклі, вороги! Кожна ваша спроба захопити українську землю буде закінчуватись тільки так!" - пообіцяли українські воїни.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...