Директор "Нафтогазу" Вітренко заявив, що буде судитися, щоб йому виплатили премію за перемогу над "Газпромом"

Юрій Вітренко

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко буде судитися, щоб йому виплатили премію за перемогу НАК у Стокгольмському арбітражі над російською компанією "Газпром". Про це він заявив в ефірі програми "Зворотний відлік" від 13 лютого на телеканалі "UA: Перший", передають Патріоти України.

Відповідний позов він подав до Печерського суду Києва. При цьому топменеджер компанії наголосив, що рішення арбітражу – це "перемога всієї країни над Росією".

"Я вимагаю виконання "Нафтогазом" зобов'язань за трудовим договором – виплати зарплати. Ця премія – це частина зарплати за українським законодавством, вона прописана в моєму трудовому договорі і тому мала бути автоматично виплачена 30 грудня", – заявив він.

"Я сподіваюся, що Печерський суд не буде "найсправедливішим судом у світі", як це раніше було, а рішення [суду] буде справедливим, ніхто туди телефонувати не буде", – сказав він. Вітренко також розповів, що пропонував політичному керівництву країни поділити премії всіх співробітників порівну між усіма українцями, але "не отримав відповіді".

"Терпіння не безмежне": Україна попередила про можливий перегляд переговорної позиції

вівторок, 23 червень 2026, 11:23

Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...

Гондурас зацікавився українськими дронами - новий контракт може здивувати світ

вівторок, 23 червень 2026, 10:56

Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...