Директор Національного антикорупційного бюро захворів коронавірусом. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив екснардеп Ігор Мосійчук, побажавши Ситнику одужання. За словами політика, про хворобу Ситника повідомили джерела в НАБУ, зазначають Патріоти України.
«Джерела в НАБУ повідомляють, що в Артема Ситника виявлено Covid-19. Не ху# шастати і порушуючи карантин з іноземними кураторами обнімашками та цілувашками займатися. А взагалі, одужання!», –написав політик.
Як повідомлялося міський голова Харкова Геннадій Кернес перебуває з 10 вересня у 17 міській лікарні з підтвердженим коронавірусом і запаленням легенів.
Також головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак 10 вересня заразився коронавірусом Covid-19.
17 вересня, народний депутат від фракції «Слуга народу» Сергій Нагорняк заразився коронавірусом.
Нагадаємо, за минулу добу в Україні коронавірус виявили ще у понад 3,3 тис. осіб.
До відома, у світі станом на 24 вересня зареєстрували понад 32 млн випадків зараження коронавірусом, одужали вже понад 23,6 млн осіб. Антилідерами з захворюваності лишаються США, Індія, Бразилія, і Росія.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...