Дискредитувати Залужного будь-якою ціною: Безугла "затикає рота" вже і Банковій

Нардепка Мар’яна Безугла після критики головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного взялася критикувати у Facebook радника Банкової Михайла Подоляка.

У відповідь на слова Подоляка про план України на 2024 рік, Безугла заявила, що радник не володіє подібною інформацією, адже у нього «немає допуску».

Крім того, Безугла закликала повернути радником в Офіс президента блогера Олексія Арестовича, якого було звільнено з посади радника на початку 2023 року.

«Верніть Олексія Арестовича, він хоч Залужного рекомендував», – написала Безугла.

Нардепка Безугла відреагувала на слова радника Офісу президента Подоляка

Нагадаємо, радник Банкової нещодавно прокоментував висловлювання народної депутатки Мар'яни Безуглої про те, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нібито має бути усунений з посади. Подоляк заявив, що твердження нардепки є її «особистою думкою, а не позицією Офісу президента чи особисто Володимира Зеленського» та запевнив, що план на 2024 рік в України є.

«Безумовно, план на 2024 рік існує. Про це говорить і президент, і сам пан Залужний. Корективи, які треба вносити, зброя, яка нам потрібна на цьому етапі, технологічний ривок, про який говорить пан Залужний – це все зрозуміло. З урахуванням знову ж таки бюджету, який прийнятий і підписаний президентом і чітко фіксує, що ми будемо робити з точки зору матеріальних ресурсів для ефективного проведення війни», – сказав Подоляк.

Радник Офісу президента наголосив, що парламентарі не можуть ініціювати відставки військових і не залучені до структурування військової вертикалі в Україні.

Раніше народна депутатка від партії влади «Слуга народу» Мар'яна Безугла заявила, нібито військове керівництво не надало жодного плану на 2024 рік і пропозицій для зміни системи Збройних сил України. Безугла протягом тривалого часу публічно критикувала головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та заявила, що він має піти у відставку.

"Вони витратили багато часу": У CNN пояснили, чому Росія атакує українську енергетику навесні

понеділок, 15 квітень 2024, 15:44

Країна-агресор Росія відновила атаки на енергетичну інфраструктуру України навесні з двох причин. Про це повідомляє CNN із посиланням на українських фахівців, передають Патріоти України. Зокрема, директор київського Центру досліджень енергетичної проми...

Шмигаль назвав недоцільним перенаправлення коштів з телемарафону на ЗСУ

понеділок, 15 квітень 2024, 15:30

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відповів на петицію щодо переспрямування коштів, призначених для телемарафонів "Єдині новини" та телеканалу "FreeДом" на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для потреб Збройних сил, вказавши, що це нед...