
У мережі з'явився відеощоденник юної мешканки Маріуполя, родина якої два тижні провела в заблокованому і нещадно знищуваному російськими окупантами місті на узбережжі Азовського моря. Родині пощастило вирватися з блокади у відносно безпечне Запоріжжя, повідомляють Патріоти України.
Два тижні пережитого жаху вмістили у семихвилинний відеоролик. У ньому дівчинка розповідає про бомбардування та те, як дивом уникла смерті. Родина змушена була кілька разів переїздити. Їхній будинок згорів, інше помешкання, де родина знайшла тимчасовий прихисток обстріляли. Люди збирали і топили сніг, аби отримати воду, ночували на підлозі в коридорі в неотоплюваних приміщеннях. Їжу готували на вогні на подвір'ї.
Останні дні, проведені в рідному місті, у них не було також світла. На моторошних кадрах також видно, у що перетворили окупанти затишне приморське місто.
Цій родині пощастило виїхати в Запоріжжя. Щонайменше сотні тисяч їх земляків - ні: люди досі залишаються у пекельних умовах у заблокованому місті - без їжі, без води, без тепла і медичної допомоги, під постійними артилерійськими обстрілами та бомбовими ударами.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...