"Дитині потрібне медичне обстеження": Шуфрич покинув Україну, але обіцяє повернутись

Народний депутат України Нестор Шуфрич підтвердив свій виїзд за кордон. Його він пояснив необхідністю проведення медичного обстеження одному з його дітей. Про це він сказав у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

"Я виїхав за кордон, відвідати родину у зв'язку з необхідністю провести медобстеження одного з трьох дітей, які у мене малолітні... І 23 числа (травня - ред.) я вже буду в Україні", - пояснив Шуфрич і додав, що має бути присутній на консультації з лікарем.

Він запевнив, що "провів всі необхідні процедури для того, щоб виїхати за кордон". "Але хочу звернути увагу, що мені в принципі цього не потрібно було б робити, тому що я є батьком трьох малолітніх дітей. Але попри це, я витримав всі необхідні для народного депутата України процедури щодо виїзду за кордон, згідно зі встановленими нормативами", - сказав депутат.

Шуфрич також уточнив, що виїхав з України 13 травня. Водночас він не розповів, в якій саме країні знаходиться. "Я знаходжуся в двох країнах Євросоюзу... Між двома країнами. Я відвідую дві країни Євросоюзу", - зазначив парламентар.

Джерело: УНІАН

Є 20 днів, щоб звільнити місце: Австралія позбавила РФ ділянки для будівництва нового посольства

середа, 17 серпень 2022, 13:59

Австралія припинила здавати в оренду земельну ділянку, на якій Росія збиралася побудувати своє нове посольство. Про це пише News.com.au, передають Патріоти України. Це сталось через те, що РФ не завершила будівництво свого нового диппредставництва дост...

Ворогам допомогли "помилитися": Росіяни і колаборанти зібрали гроші на безпілотник для ЗСУ

середа, 17 серпень 2022, 13:50

Самі того не розуміючи, підписники проросійських груп у Телеграмі зібрали гроші на квадрокоптер для ЗСУ. Про це йшлося в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляють Патріоти України. Це вдалося зробити за допомогою патріотичних ІТ-фахівців. ...