"Дитині потрібне медичне обстеження": Шуфрич покинув Україну, але обіцяє повернутись

Народний депутат України Нестор Шуфрич підтвердив свій виїзд за кордон. Його він пояснив необхідністю проведення медичного обстеження одному з його дітей. Про це він сказав у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

"Я виїхав за кордон, відвідати родину у зв'язку з необхідністю провести медобстеження одного з трьох дітей, які у мене малолітні... І 23 числа (травня - ред.) я вже буду в Україні", - пояснив Шуфрич і додав, що має бути присутній на консультації з лікарем.

Він запевнив, що "провів всі необхідні процедури для того, щоб виїхати за кордон". "Але хочу звернути увагу, що мені в принципі цього не потрібно було б робити, тому що я є батьком трьох малолітніх дітей. Але попри це, я витримав всі необхідні для народного депутата України процедури щодо виїзду за кордон, згідно зі встановленими нормативами", - сказав депутат.

Шуфрич також уточнив, що виїхав з України 13 травня. Водночас він не розповів, в якій саме країні знаходиться. "Я знаходжуся в двох країнах Євросоюзу... Між двома країнами. Я відвідую дві країни Євросоюзу", - зазначив парламентар.

Джерело: УНІАН

Касетні ATACMS можуть з'явитися в Україні вже наступного тижня, - Newsweek

вівторок, 26 вересень 2023, 9:32

Україна найближчими днями отримає зелене світло на отримання вироблених у США ракет із касетними боєприпасами великої дальності. Ракети ATACMS з'являться на фронті наступного тижня, передають Патріоти України з посиланням на Newsweek. "Цього тижня, ймо...

Ракетний удар по штабу ЧФ РФ у Севастополі навели завербовані українцями російські офіцери, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 9:23

Російські офіцери були завербовані українськими партизанами, щоб допомогти організувати ракетну атаку на штаб Чорноморського флоту в Криму минулого тижня. Процес вербування полегшив той факт, що багато офіцерів перебувають у скрутному фінансовому стано...