"Дитині потрібне медичне обстеження": Шуфрич покинув Україну, але обіцяє повернутись

Народний депутат України Нестор Шуфрич підтвердив свій виїзд за кордон. Його він пояснив необхідністю проведення медичного обстеження одному з його дітей. Про це він сказав у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

"Я виїхав за кордон, відвідати родину у зв'язку з необхідністю провести медобстеження одного з трьох дітей, які у мене малолітні... І 23 числа (травня - ред.) я вже буду в Україні", - пояснив Шуфрич і додав, що має бути присутній на консультації з лікарем.

Він запевнив, що "провів всі необхідні процедури для того, щоб виїхати за кордон". "Але хочу звернути увагу, що мені в принципі цього не потрібно було б робити, тому що я є батьком трьох малолітніх дітей. Але попри це, я витримав всі необхідні для народного депутата України процедури щодо виїзду за кордон, згідно зі встановленими нормативами", - сказав депутат.

Шуфрич також уточнив, що виїхав з України 13 травня. Водночас він не розповів, в якій саме країні знаходиться. "Я знаходжуся в двох країнах Євросоюзу... Між двома країнами. Я відвідую дві країни Євросоюзу", - зазначив парламентар.

Джерело: УНІАН

Мінус склад БК, гелікоптери і десятки одиниць техніки: Спливли дані про наслідки "бавовни" в Бердянську

п’ятниця, 9 грудень 2022, 18:25

У тимчасово окупованому Бердянську, що у Запорізькій області, російські загарбники понесли значні втрати внаслідок "бавовни". Зокрема, через вибухи було знищено склад БК, гелікоптери і десятки одиниць техніки. Крім того, є загиблі і серед особового скл...

Прем'єр-міністр Індії Моді "кинув" Путіна, відмовившись від зустрічі через ядерний шантаж Кремля, - Bloomberg

п’ятниця, 9 грудень 2022, 17:56

Ядерні загрози, якими Кремль сипле останнім часом, стали причиною скасування запланованої раніше щорічної особистої зустрічі зустрічі прем'єр-міністра Індії Нарендра Моді з Володимиром Путіним. Про це йдеться в повідомленні Bloomberg з посиланням на дж...