Дива, та й годі: Голови Адміністрації президента Зеленського немає в списках люстрованих чиновників Мін'юсту України

Сам пан Богдан визнавав, що потрапив під дію закону про люстрацію, хоча вважає це несправедливим. Як його ПІБ зникли з відповідного реєстру Міністерства юстиції - наразі таємниця "за сімома печатками"

Прізвища 42-річного Андрія Богдана, призначеного главою Адміністрації президента Володимира Зеленського, наразі немає в списку колишніх чиновників, які потрапили під дію закону про люстрацію, зазначають Патріоти України. З люстраційним списком можна ознайомитись на сайті Мін'юсту. У Кабміні Миколи Азарова теперішній глава президентської Адміністрації займав посаду уповноваженого уряду з питань антикорупційної політики.

Сам Андрій Богдан визнавав, що таки потрапляв під дію закону про люстрацію. Так, в ефірі 112-Україна він заявив, що це було зроблено несправедливо: «Я закрив одну корупційну схему, яка виводила два мільярди гривень на рік при всіх владах, і автор цієї схеми при Міністерстві юстиції в реєстрах був одним з авторів закону про люстрацію . І так сталося, наші попередники приймали цей закон, саме глава Адміністрації президента і його заступники виведені з-під державної служби. І якщо я можу займати якусь посаду на території України, це або глава АП, або заступники, тому в цьому немає ніякого порушення не норм моралі, ні норм закону».

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена, - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа "Мінська" - плани "А", "Б" і "С": Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...