"Дивані" експерти не мають інформації про реальну ситуацію": Данілов просить українців чекати новин про контрнаступ ЗСУ

Українцям треба набратися терпіння і зачекати на початок контрнаступу ЗСУ проти окупантів, заявив голова РНБО Олексій Данілов в ефірі ТРК Київ, передають Патріоти України.

"Давайте спокійно ставитися до цих речей, коли це (контрнаступ) відбуватиметься. Військові знають свою справу, знають, коли їм потрібно починати і головне, як швидко, з найменшою кількістю втрат робити корисну справу для нашої країни - звільняти наші території від окупанта", - сказав Данілов.

Він зазначив, що так звані "дивані" експерти не мають інформації про реальну ситуацію. "Треба набратися терпіння та побачити все це на власні очі", - сказав глава РНБО.

Данілов зазначив, що в Росії багато запасів озброєнь ще з радянських часів, "і вони гатять ними з ранку до вечора, бо – ще раз наголошую – пішли ва-банк. Вони не можуть програти, як вони вважають, цю війну".

Крім того, він закликав "не роздмухувати" тему ядерної війни, "щоб у суспільстві не було зайвої нервозності". Данілов зазначив, що у війні неможливо "прорахувати все", але закликав не створювати панічних настроїв.

Україна може перемогти РФ і повернути Крим, але є кілька проблем, - екскомандувач армією США в Європі

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:56

Україна може перемогти країну-агресорку РФ на полі бою і повернути усі свої території, включно з окупованим Кримом. Але українським військовим доведеться стикнутися з низкою проблем. Росія зганяє на війну своїх мобілізованих, а захисникам України довед...

Акт про відмову має бути складено у присутності мінімум двох свідків: Адвокатка пояснила, чи мають право вручати повістки на вулиці

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:42

В Україні діє воєнний стан та загальна мобілізація, то ж чоловіки від 18 до 60 років можуть бути мобілізовані. Закон не передбачає обов’язковості місця вручення повістки, тому її вручити можуть будь-де. Яким має бути алгоритм дій під час вручення повіс...