"Диверсанти наших у кубрику вирізали, трьох у полон взяли": Окупант поскаржився дружині на українських "карателів". Перехоплення

Російський окупант поскаржився на значні втрати армії РФ в Україні. Він розповів, як українські диверсанти спромоглися знищити цілий взвод окупантів-десантників. Троє загарбників потрапили в полон, передають Патріоти України.

Наших військових було п'ятеро. Про це стало відомо з телефонної розмови військової "другої армії миру" з дружиною, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України.

"Вирізали вдвшний взвод у сусідній лісосмузі. Зайшли в кубрик, вирізали їх, трьох у полон взяли відвели. Я не знаю, що варта робила?" – каже воєнний злочинець.

Він також похвалився дружині тим, що разом із товаришами по службі обстрілював село Торське. Росіянка при цьому назвала чоловіка "котиком" і з гордістю сказала, що його робота – вбивати людей. "Стався до цього по-іншому, милий. Ти служиш своїй країні", – додала вона.

Окупант розповів, що у місті Кремінна на Луганщині, де вони перебувають, місцеві жителі погано ставляться до військових РФ. Цивільні відкрито називають росіян агресорами.

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...