Диверсія чи незадовільний технічний стан? Зеленського спіткала аварія літака на Харківщині

Володимир Зеленський сів у президентський літак, однак через несправність борт не зміг злетіти.

У Харківській області зламався літак президента України Володимира Зеленського. Інформацію про це підтвердило джерело у Харківській ОДА, передають Патріоти України.

За відомостями джерела, сьогодні, 20 листопада, президент перебував у Харківській області "транзитом". Прямуючи з Луганської області, Зеленський прибув до військового аеродрому в Чугуєві, де на нього чекав "борт №1".

У Чугуєві Зеленський сів у президентський літак, однак через несправність борт не зміг злетіти. Глава держави близько півтори години чекав на те, що літак відремонтують, однак цього не сталося.

Після очікування Зеленському запропонували військовий борт. При цьому глава держави, знервовано висловлюючи побоювання щодо своєї безпеки, відмовився летіти військовим літаком.

Після цього Зеленський на автомобілі вирушив в Міжнародний аеропорт "Харків". У ці хвилини глава держави на шляху до харківського аеропорту. Його літак стоїть поламаний у Чугуєві.

За словами співрозмовника, президент має намір очікувати на свій літак в аеропорту міста Харкова. Інше поінформоване джерело у системі органів безпеки України підтвердило факт поломки літака президента України. За словами цього джерела, подібне трапилося вперше за останні близько 20 років.

UPD (21:06): Джерело в органах безпеки України уточнило, що літак президента зламався в Харкові, а не в Чугуєві.

Джерело: Depo.ua

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...