
На Луб’янській площі у Москві, де розташована будівля ФСБ, співробітники ДПС зупинили водія за пісню Вєрки Сердючки. Про це повідомили у Telegram-каналі Avtozak LIVE, передають Патріоти України.
На ньому чути, що з салону автомобіля звучала пісня Все будет хорошо, що не сподобалося силовикам, які їхали позаду. «Очевидець події повідомив, що інспектор ДПС передав гучномовцем, щоб водій вимкнув пісню. Подальша доля водія автомобіля невідома», — йдеться у коментарі до оприлюднених кадрів. Це вже далеко не перший випадок, коли жителі РФ стикаються з неприємностями через українські пісні.
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...