На своїй сторінці в соціальній мережі Twitter відомий російський блогер Рустем Адагамов опублікував кадри саміту G20, на яких Путін був єдиним лідером, який пив не з келихів, як всі, а з власної чашки, мабуть, побоюючись отруєння. "Смішно, коли про манію переслідування у Навального говорить прес-секретар людини, яка навіть на саміті G20 пила не з келихів, як всі люди, а зі своєї чашки", - прокоментував відео блогер. Білу термочашку Путіна в руках глави Кремля стали регулярно помічати протягом 2 останніх років: російський президент на публіці і в кабінеті п'є напої тільки з неї.
Смешно, когда про манию преследования у Навального говорит пресс-секретарь человека, который даже на саммите G20 пил не из бокалов, как все люди, а из своей чашки. pic.twitter.com/7JilpmRg60
— Рустем Адагамов (@adagamov) December 22, 2020
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...