Дивно, що тільки зараз: У Росії хочуть скоротити список хвороб, які дають відстрочку від служби

У Росії можуть скоротити список захворювань, які дозволяють звільнитися від військової служби. Таку пропозицію висунула так званий "сенатор" від Криму Ольга Ковітіді, повідомляють Патріоти України.

На її думку, цілий ряд захворювань можна визнати такими, що не перешкоджають призову. Як приклад вона навела плоскостопість і сколіоз. "Необхідно оновити критерії придатності до військової служби, виключити захворювання, при яких призовник визнається непридатним до служби", - сказала Ковітіді.

Вона пояснила це тим, що зараз країні потрібна "не тільки добровольча професійна армія, але і збільшення резерву придатних до служби молодих людей".

Ідейний ворог України, небезпечніший за 100 солдат: Одеський суд виніс сенсаційне рішення щодо неприкаяного зрадника

понеділок, 29 травень 2023, 9:23

У суді обвинувачений не покаявся. Навпаки – шкодував, що його зарано викрили українські спецслужби . Малиновський районний суд Одеси призначив довічне позбавлення волі з конфіскацією майна для колишнього міліціянта Антона Мисика, обвинуваченого у держ...

Ситуація в Бахмуті: ЗСУ б'ють по "вагнерівцях", які тікають з міста - Череватий

понеділок, 29 травень 2023, 8:38

"Вагнерівці" виходять з Бахмута у пошарпаному і розбитому стані, на їхнє місце заводять сили регулярних військ російської армії, розповів в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. "Ми спостерігаємо у...