Дивно, що тільки зараз: У Росії хочуть скоротити список хвороб, які дають відстрочку від служби

У Росії можуть скоротити список захворювань, які дозволяють звільнитися від військової служби. Таку пропозицію висунула так званий "сенатор" від Криму Ольга Ковітіді, повідомляють Патріоти України.

На її думку, цілий ряд захворювань можна визнати такими, що не перешкоджають призову. Як приклад вона навела плоскостопість і сколіоз. "Необхідно оновити критерії придатності до військової служби, виключити захворювання, при яких призовник визнається непридатним до служби", - сказала Ковітіді.

Вона пояснила це тим, що зараз країні потрібна "не тільки добровольча професійна армія, але і збільшення резерву придатних до служби молодих людей".

На Хмельниччині трагічно загинуло подружжя прикордонників - їхали з війни побачити сина (фото)

вівторок, 31 січень 2023, 9:55

На Хмельниччині вранці 29 січня трагідно загинуло подружжя прикордонників - Олександр та Неля Доценки. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік та дружина захищали Україну на півдні нашої держави. Про трагедію повідомили у Державній прикордонн...

Пішов на фронт, незважаючи на протести дружини: На кордоні з Росією вбили борця з Кременчука, який воював за Україну

вівторок, 31 січень 2023, 9:40

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув борець-електромеханік із Кременчука Віталій Личманенко. Трагедія сталася 16 січня у Харківській області поблизу села Комісарове Куп'янського району передають Патріоти України. Віталій народився 23 лют...