Дивний "ритуал": Командири окупантів карають їх великими дерев’яними палицями (відео)

Командири окупантів карають їх великими дерев’яними палицями. ВІДЕО

У соцмережах з’явився показовий приклад прямо-таки "батьківської турботи" російських командирів щодо своїх підлеглих, передають Патріоти України.

Відповідні кадри були зняті розвідувальним безпілотником ЗСУ, який спостерігав за побутом загарбників на одній з їхніх позицій. На них видно, як командир загарбників проводить з ними якийсь дивний "ритуал", суттю якого є їх побиття великою дерев’яною палицею.

Чи то він у такий спосіб дає своїм солдатам якісь "важливі настанови" для "зміцнення дисципліни та бойового братерства", чи це такий своєрідний "масаж для лікування їхніх хворих спин, достовірно не ясно. Однак, у будь-якому разі, судячи з того, як покірно окупанти йдуть на цю процедуру, вона їм явно "подобається і йде тільки на користь".

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...