"Е*ашу всех, мне пох*й вообще: гражданских, не гражданских": Окупант похвалився дружині звірствами (аудіо)

Служба безпеки України в чергове отримала підтвердження вбивств російськими окупантами мирних українців завдяки перехопленій розмові. СБУ вдалося перехопити розмову російського військового з дружиною, передають Патріоти України.

У пресслужбі СБУ повідомили, що на відео голос російського загарбника, який перебував на Харківщині. Це вкотре свідчить про те, що росіяни вчиняли звірства не тільки на Київщині, але й в інших регіонах України.

Кровожерливий окупант заявив, що їх загін називають "головорізами". Він розповів, що "зачищає" підвали, кидаючи гранати без попередження. "Ми зачищаємо підвали, знаєш як? Не питаємо, хто там, а гранати кидаємо, пох*й взагалі. У нас загін називається загін самогубців, загін головорізів", – сказав російський загарбник у розмові з дружиною.

Ймовірно, в жінки ще залишилася маленька крихта розуму й вона спробувала висловити протест, але швидко скорилася поглядам свого чоловіка-вбивці. Окупант "заспокоїв" дружину, заявивши, що це звичайна практика. Втім, жінці достатньо зайти в інтернет, щоб зрозуміти, що її чоловік скоює воєнні злочини.

Верх цинізму росіян полягає в тому, що окупант переказує дружині, як з іншого підрозділу глумилися і зґвалтували жінку. Щодо своїх "досягнень", то військовий з Росії розповів про катування беззахисних людей. "Я тут творю взагалі. Є*ашу всіх, мені пох*й взагалі: цивільних, не цивільних. Я можу просто взяти ніж, вуха відрізати", – сказав росіянин.

Нескладно здогадатись, хто був замовником: Будинок посла України у Ватикані невідомі вимазали екскрементами

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:29

У будинок посла України при Святому Престолі Андрія Юраша у четвер, 1 грудня, вдерлися невідомі та вимазали вхідні двері, сходи та стіни екскрементами. Про це Юраш розповів у коментарі ANSA, передають Патріоти України. "Ми не знаємо, хто фізично вчинив...

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...