"Е*ашу всех, мне пох*й вообще: гражданских, не гражданских": Окупант похвалився дружині звірствами (аудіо)

Служба безпеки України в чергове отримала підтвердження вбивств російськими окупантами мирних українців завдяки перехопленій розмові. СБУ вдалося перехопити розмову російського військового з дружиною, передають Патріоти України.

У пресслужбі СБУ повідомили, що на відео голос російського загарбника, який перебував на Харківщині. Це вкотре свідчить про те, що росіяни вчиняли звірства не тільки на Київщині, але й в інших регіонах України.

Кровожерливий окупант заявив, що їх загін називають "головорізами". Він розповів, що "зачищає" підвали, кидаючи гранати без попередження. "Ми зачищаємо підвали, знаєш як? Не питаємо, хто там, а гранати кидаємо, пох*й взагалі. У нас загін називається загін самогубців, загін головорізів", – сказав російський загарбник у розмові з дружиною.

Ймовірно, в жінки ще залишилася маленька крихта розуму й вона спробувала висловити протест, але швидко скорилася поглядам свого чоловіка-вбивці. Окупант "заспокоїв" дружину, заявивши, що це звичайна практика. Втім, жінці достатньо зайти в інтернет, щоб зрозуміти, що її чоловік скоює воєнні злочини.

Верх цинізму росіян полягає в тому, що окупант переказує дружині, як з іншого підрозділу глумилися і зґвалтували жінку. Щодо своїх "досягнень", то військовий з Росії розповів про катування беззахисних людей. "Я тут творю взагалі. Є*ашу всіх, мені пох*й взагалі: цивільних, не цивільних. Я можу просто взяти ніж, вуха відрізати", – сказав росіянин.

"Друга армія світу" довго билася за гаражі: У Сєвєродонецьку навмисне облаштували "пастку" для ворога - Арестович

середа, 29 червень 2022, 22:08

З 4 квітня найдальше просування російських військ на найголовнішій ділянці на Донбасі склало 25 км. Про це розповів радник голови ОП Олексій Арестович, передають Патріоти України. "Друга армія світу б'ється за гаражний кооператив на сході Сєвєродонецьк...

Путін не відмовився від ідеї захоплення більшої частини України, – американська розвідка

середа, 29 червень 2022, 21:59

Президент Росії Володимир Путін, як і раніше, хоче захопити більшу частину України. Високопоставлений представник американської розвідки заявив, що наразі картина залишається "досить похмурою". Директор Національної розвідки заявив на конференції Мініс...