
Україна фактично заблокувала російський нафтовий експорт, попри тимчасове послаблення американських санкцій. Росія втрачає мільярди доларів через прицільні удари по портах та енергетичній інфраструктурі, передають Патріоти України з посиланням на аналітичний матеріал агенції Al Jazeera.
Хоча зараз через перекриття Ормузької протоки ціна бареля піднялась вище 100 доларів, але Москва не може отримати надприбутки. Одна причина - санкції, хоч іноді й послаблені, але друга - удари ЗСУ по російських НПЗ.
Статистика падіння за березень:
Агенція зазначає, що з 21 березня Україна почала саме системно знищувати порти та НПЗ у Росії. Атаки ЗСУ не дають окупантам перевантажувати нафту на танкери.
Квітень став для Росії ще гіршим. Показники вже опустилися до найнижчого рівня з літа 2024 року. До кінця квітня цифри можуть досягти антирекордів 2023 року.
Тепер Росія змушена різати видобуток, адже у ньому немає сенсу, якщо сировину неможливо вивезти чи переробити. За даними інформагентства Reuters, видобуток впав на 300 000 - 400 000 барелів на добу. Цю інформацію підтвердили одразу п'ять незалежних джерел.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...