Ефективність флоту РФ обмежена, Україна підірвала стратегію вторгнення Росії, - розвідка

Нині обмежена ефективність Чорноморського флоту РФ підриває загальну стратегію вторгнення Росії. Про це йдеться у повідомленні Міноборони Великобританії, передають Патріоти України.

Надводні кораблі Чорноморського флоту Росії продовжують займати надзвичайно оборонну позицію, патрулюючи, як правило, лише води в межах видимості узбережжя Криму.

У відомстві зазначають, що це контрастує з посиленою військово-морською активністю Росії в інших морях, як це характерно для цієї пори року.

Чорноморський флот продовжує використовувати крилаті ракети великої дальності для підтримки наземних наступальних дій, але зараз йому важко здійснювати ефективний контроль на морі. Він втратив свій флагман "Москва", значну частину бойових літаків морської авіації і контроль над островом Зміїний.

"Нині обмежена ефективність Чорноморського флоту підриває загальну стратегію вторгнення Росії, частково через те, що десантна загроза Одесі наразі майже нейтралізована. Це означає, що Україна може перенаправити ресурси, щоб тиснути на російські сухопутні сили деінде", - йдеться у повідомленні.

"Це було стрімко, запідозрили отруєння": ЗМІ дізнались, як розвивалась хвороба Кадирова

середа, 27 вересень 2023, 10:50

Хвороба опального лідера Чечні Рамзана Кадирова почалася у травні 2020 року. Тоді він загримів у московську клініку з коронавірусом. Вже під час лікування йому довелося робити гемодіаліз, оскільки хвороба "вдарила" по нирках. Після виписки у Кадирова з...

Всіх "у розхід": Росія підтягнула на фронт нову армію, - британська розвідка

середа, 27 вересень 2023, 10:30

У середині вересня Росія вперше задіяла на фронті частини своєї нової 25-ї загальновійськової армії. Переміщення цих підрозділів в Україну розпочалося з кінця серпня 2023 року. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter з посилання...