Економлять пакети: Окупанти в Мелітополі почали посеред міста спалювати тіла російських військових, - Федоров

Окупанти в Мелітополі на Запоріжжі почали просто в місті спалювати тіла російських військових, знешкоджених українськими захисниками, оскільки економлять чорні пакети. Інтенсивність ліквідації "другої армії світу" набирає обертів, передають Патріоти України.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону 2 липня. За його словами, Сили оборони продовжують нишити ворога на Запоріжжі, хоча окупанти вважали Мелітополь, Генічеськ і Бердянськ глибоким тилом

Федоров зазначив, що напередодні близко 19-ї години вечора поблизу Мелітополя сталася чергова "бавовна". Вибух пролунав у селищі Семенівка на захопленій фермі, перетвореній на ворожу базу. ППО ворога, розміщене серед цивільної інфраструктури.ю виявилося повільним і "дірявим", тож не допомогло йому захиститися.

Федоро підтвердив, що мобільні крематорії окупанти розмістили на території Бердянського порту. Крім того, такі крематорії розташували в Мелітополі на території дитячого санаторію, де загарбники облаштували військовий шпиталь.

"Сморід відчувають мешканці декількох районів міста, тому що окупанти його використовують майже цілодобово. Втрати ворог несе, але з іншого боку, вони не зупиняються і продовжують доставляти нове й нове гарматне м'ясо і через Арабатську стрілку, і через континентальну Росію", – розповів мер Мелітополя.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: