Наразі обидва працюють: Екс-глава Мінфіну ініціював звільнення глав митниці Нефьодова та податкової Верланова

Екс-міністр фінансів двічі просив звільнити Верланова і Нефьодова. Кабмін це питання не розглядав.

Ігор Уманський. Фото: Гордон.

Колишній очільник Міністерства фінансів пропонував відставки голови Державної податкової служби Сергія Верланова та голови Державної митної служби Максима Нефьодова. Відповідні подання він направив очільнику Кабміну Денису Шмигалю, повідомляють Патріоти України.

У листі від 28 березня Уманський запропонував голові уряду призначити тимчасовими виконувачами обов’язків голів Податкової та Митної служб своїх заступників Михайла Титарчука і Роберта Зелді. Видання зазначає, що ексміністр фінансів двічі просив звільнити Верланова і Нефьодова. Кабмін це питання не розглядав.

“Я чув, що Уманський двічі подавав мене на звільнення. Не знаю офіційно причин, він зі мною не говорив на цю тему”, - повідомив Нефьодов в коментарі виданню. Верланов зазначив, що дізнався про це вже після подання Уманського.

“Але про причини не знаю досі. У мене не було ніяких конфліктів з Ігорем Івановичем і наша взаємодія була завжди конструктивною. Мені особисто він це не коментував і про мотиви цього документа краще уточнити у нього”, - додав він.

Голова Податкової також заявив, що вважає нового міністра фінансів Сергія Марченка професіоналом і з радістю буде ефективно працювати в його команді. Відповідаючи на запитання LB.ua про те, чи має намір Кабмін міняти голів Податкової та Митної служб, Шмигаль сказав тільки, що “наразі обидва керівники працюють”.

Джерело: LB.ua

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...