Російським окупантам не вдасться утримати захоплену частину півдня України, просто розмістивши на позиційних укріпленнях своє озброєння та воєнну техніку. Для знищення укріплень супротивника потрібен лише час, розповів екс-очільник українського Міноборони Андрій Загороднюк в ефірі "Радіо НВ", передають Патріоти України.
За його словами, як тільки натиск окупантів ослабне, захисники України матимуть всі шанси на контратаки та системний контрнаступ. "Що вони (окупанти - Ред.) зробили на Херсонщині і взагалі на півдні? Вони почали окопуватися, встановлювати позиційні укріплення для того, щоб затриматися і якимось чином стримати наші спроби контратак. Але відстані настільки величезні... Утримати це, просто закопавши свої артилерійські знаряддя, танки, - нереально", - зазначив колишній міністр.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...