Ексчиновник Пентагону спрогнозував, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

Країни НАТО повинні бути готовими до можливого застосування РФ тактичної ядерної зброї. Зокрема, це може статися, якщо США відволічуться на Китай.Таку думку висловив колишній високопоставлений чиновник Пентагону Грегорі Вівер у своїй статті, передають Патріоти України.

"Мляві дії російських військ в перші дні війни в Україні ризикують переконати деяких в НАТО, що майбутню російську загрозу Альянсу можна стримати, перш за все, за рахунок переваги НАТО в звичайних озброєннях і посилення стримування застосування Росією ядерної зброї в майбутньому конфлікті. Це небезпечна помилка", - написав він. У статті він зазначає, що план російського диктатора Володимира Путіна щодо вторгнення до України, був занадто ризикованим та з глибокими прорахунками.

"Таке поєднання ризику і прорахунків викликає крайню тривогу, особливо в поєднанні з неодноразовими погрозами ядерної ескалації з боку Росії... Керівництво НАТО має зрозуміти, що дії російських сил в Україні, ймовірно, призведуть до збільшення залежності Росії від ядерної зброї. У гіпотетичній майбутній війні з НАТО Росія, швидше за все, відчує необхідність застосувати ядерну зброю на більш ранньому етапі конфлікту або для досягнення перемоги, або для запобігання поразки", - йдеться в статті. Він додав, що РФ може спровокувати ядерний конфлікт, коли США відвернуться на війну з Китаєм за Тайвань.

Нардеп-зрадник Дубінський заявив про побиття у СІЗО

субота, 2 грудень 2023, 15:02

Народний депутат Олександр Дубінський, підозрюваний у державній зраді, заявив про побиття у СІЗО. Про це повідомили його адвокати, йдеться у телеграмі-каналі Dubinsky.pro, передають Патріоти України. "Невідомі особи побили народного депутата, а також а...

Взірець російської "дипломатії": Лавров обізвав боягузами найвищих дипломатів США та ЄС

субота, 2 грудень 2023, 14:55

Міністр закордонних справ країни-агресорки Росії Сергій Лавров накинувся зі звинуваченнями на своїх колег із Сполучених Штатів та Євросоюзу, назвавши їх "боягузами". Про це російський міністр сказав, виступаючи на прес-конференції у Скоп'є. Про це пові...