Ексфутболіст "Шахтаря" захищає Україну на Донеччині (фото)

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого екс-футболіст донецького «Шахтаря», «Металурга» та «Олімпіка» Олександр Ситник вирішив взяти до рук зброю та захищати Україну від військових РФ. Про це повідомляє Sport.ua, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання, 37-річний спортсмен воює на Донбасі та тримає оборону в районі Слов'янська. Відомо, що Ситник родом із Новомосковська, він у 13 років зіграв проти молодіжної команди донецького «Шахтаря» і звернув на себе увагу «гірників». 1997 року він перебрався до Донецька, де пройшов шлях до другої команди «Шахтаря». В УПЛ він зіграв 55 матчів, у яких забив 4 м'ячі. Останнім часом Ситник працював тренером у краматорському "Авангарді".

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...

Як з підступного чекіста ліпили образ залихвацького мачо: Експіарник Шойгу розповів, як Путін витягував з моря підкладені античні амфори і сильно постраждав в ході авантюри з журавлями

субота, 27 червень 2026, 21:21

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...