Ексфутболіст "Шахтаря" захищає Україну на Донеччині (фото)

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого екс-футболіст донецького «Шахтаря», «Металурга» та «Олімпіка» Олександр Ситник вирішив взяти до рук зброю та захищати Україну від військових РФ. Про це повідомляє Sport.ua, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання, 37-річний спортсмен воює на Донбасі та тримає оборону в районі Слов'янська. Відомо, що Ситник родом із Новомосковська, він у 13 років зіграв проти молодіжної команди донецького «Шахтаря» і звернув на себе увагу «гірників». 1997 року він перебрався до Донецька, де пройшов шлях до другої команди «Шахтаря». В УПЛ він зіграв 55 матчів, у яких забив 4 м'ячі. Останнім часом Ситник працював тренером у краматорському "Авангарді".

Паніка серед окупантів через удари ЗСУ наростає: Адміністрація Сальдо готується до втечі, - "Атещ"

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:38

Партизанський рух «АТЕШ» заявив, що в окупаційній адміністрації тимчасово захопленої частини Херсонської області, яку очолює Володимир Сальдо, панують панічні настрої через регулярні удари по військовій логістиці російських сил, передають Патріоти Укра...

Є важливий елемент: Українка чесно розповіла про життя у непопулярній серед біженців країні ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:23

Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...