Ексфутболіст "Шахтаря" захищає Україну на Донеччині (фото)

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого екс-футболіст донецького «Шахтаря», «Металурга» та «Олімпіка» Олександр Ситник вирішив взяти до рук зброю та захищати Україну від військових РФ. Про це повідомляє Sport.ua, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання, 37-річний спортсмен воює на Донбасі та тримає оборону в районі Слов'янська. Відомо, що Ситник родом із Новомосковська, він у 13 років зіграв проти молодіжної команди донецького «Шахтаря» і звернув на себе увагу «гірників». 1997 року він перебрався до Донецька, де пройшов шлях до другої команди «Шахтаря». В УПЛ він зіграв 55 матчів, у яких забив 4 м'ячі. Останнім часом Ситник працював тренером у краматорському "Авангарді".

Росіяни імітують наступ на Харківщині: Що відбувається біля Козачої Лопані

четвер, 25 червень 2026, 8:39

Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...

Куля в голову: У Курській області загинув російський строковик після відмови підписати контракт

четвер, 25 червень 2026, 8:30

У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....