Ексфутболіст "Шахтаря" захищає Україну на Донеччині (фото)

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого екс-футболіст донецького «Шахтаря», «Металурга» та «Олімпіка» Олександр Ситник вирішив взяти до рук зброю та захищати Україну від військових РФ. Про це повідомляє Sport.ua, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання, 37-річний спортсмен воює на Донбасі та тримає оборону в районі Слов'янська. Відомо, що Ситник родом із Новомосковська, він у 13 років зіграв проти молодіжної команди донецького «Шахтаря» і звернув на себе увагу «гірників». 1997 року він перебрався до Донецька, де пройшов шлях до другої команди «Шахтаря». В УПЛ він зіграв 55 матчів, у яких забив 4 м'ячі. Останнім часом Ситник працював тренером у краматорському "Авангарді".

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...