
Ексглава МВС Віталій Захарченко, який втік до Росії в 2014 році, в перші дні війни дзвонив начальнику військової адміністрації Кривого Рогу Олександру Вілкулу з пропозицією здати місто окупантам. Про це Вілкул розповів в інтерв'ю Українській правді, передають Патріоти України.
За словами глави ВА Кривого Рогу, Захарченко, з яким вони разом працювали в Кабміні часів експрезидента-втікача Віктора Януковича зателефонував йому на другий день повномашстабного вторгнення РФ.
"Це ж було на другий день, в той момент, коли прапорці на карті рухалися з жахливою швидкістю. [Подзвонив] із такою ось пропозицією: Олександре Юрійовичу, ви ж розумна людина, ви розумієте, що ситуація вже визначена. Підпишіть, будь ласка, від імені Кривого Рогу якийсь там договір із окупантами про любов, дружбу, взаєморозуміння, взаємодопомогу, і будете великою людиною, як він висловився, у "новій Україні", – розповів Вілкул.
За його словами, у відповідь він послав Захарченка "дуже довгим нецензурним виразом", а також повідомив про цей дзвінок до спецорганів.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....