Екснамісник Лаври клявся, що не підтримував російську агресію і поважає всі конфесії: Суд прийняв рішення щодо арештованого митрополита Павла

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід для колишнього настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита УПЦ МП Павла (Петро Лебідь) у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці – до 29 січня. Про це повідомило Суспільне у середу, 29 листопада.

Прокуратура просила продовжити митрополиту запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носіннями електронного браслету і покласти на нього обов'язки з'являтись до прокурора, не спілкуватись із свідками.

"33 млн гривень була застава. В Лебедя домашній арешт і він має прибувати до слідчого судді, не спілкуватись з свідками, носити електронний браслет. Він може впливати на свідків і потерпілих, може здійснити нові правопорушення. Прошу продовжити строк дії цих заходів на 60 діб. Він має прибувати до прокурора суду, не відлучатись без дозволу суду, не спілкуватись із свідками", — сказав прокурор Євген Завістовський.

У свою чергу адвокати митрополита клопотали про відвід судді Світлани Гречаної, бо вона начебто ігнорує клопотання сторони захисту, а також проводить засідання під час повітряної тривоги.

Сам митрополит стверджував, що він "ніколи не був на стороні російської агресії", а також "ніколи не відносився з неповагою до інших конфесій".

"В мене є родичі протестанти. Коли в мене був інфаркт, лікар сказав, ви будете в лікарні до 28 серпня, а потім каже, я повинен вас виписати, бо давлять з прокуратури. Я являюсь інсулінозалженим, прокуратура поставила прослушки, заставляли мене підписати, що я не інсулінозалжений. Те, що просять прокурори, я проти", – заявив Лебідь.

"Можливо, це не та тема, яку зараз озвучують публічно...": 170 тисяч снарядів ЄС не врятують Україну від "артилерійського голоду", - аналітик

понеділок, 26 лютий 2024, 9:18

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко засумнівався, що 170 тисяч артилерійських снарядів від ЄС, які напередодні анонсував міністр Кулеба, "врятують" Україну, бо це ресурс на місяць. Тобто, для України це лише проміжний варіант у розв'язанні...

"Якщо коротко": Буданов відповів, чи атакувала Росія Україну балістичними ракетами із Ірану

понеділок, 26 лютий 2024, 8:54

Голова української розвідки Кирило Буданов спростував інформацію, що Росія застосовувала в Україні далекобійні ракети із Ірану. Про це керівник ГУР МО сказав на форумі "Україна. Рік 2024" у неділю, 25 лютого, передають Патріоти України. "Їх немає, їх н...