Експерт назвав найнебезпечніший напрямок в Україні: РФ стягує туди найбільше сил

Станом на сьогодні найзагрозливішим напрямком в Україні є Ізюмський. Російські окупанти постійно атакують позиції ЗСУ у цьому районі та стягують туди найбільше сил. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, інформує сайт "Сьогодні", передають Патріоти України.

Наразі на Ізюмському напрямку перебуває близько 20-25 батальйонно-тактичних груп окупантів. Водночас український Генштаб вирішив провести контрудар, щоб "збити наступальний темп, а не чекати, поки наші війська вимотуватимуться постійними атаками окупантів".

"У цьому назріла потреба, тому що цей напрямок найбільш загрозливий з усіх. Цей напрямок найбільш численний, на ньому сконцентровано найбільшу кількість російських військ", – зазначає експерт. Жданов прогнозує повноцінний контрнаступ ЗСУ на цьому напрямку лише у червні.

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...