Експерт пояснив, чим обернеться для Москви знищення в Криму "російського Patriot"

Українська армія знищила в тимчасово окупованому Криму комплекс ППО "Тріумф", яким вихвалялися росіяни. Його прирівнювали до американського ЗРК Patriot, передають Патріоти України.

"Росіяни говорили, що ця система перевищує за якістю американський зенітно-ракетний комплекс Patriot. Вони пишалися, що цей комплекс може перехоплювати все - від комахи до супутника в космосі. Щось може, але ми теж можемо, і ми його знищили", - розповів військовий оглядач, майор запасу Олексій Гетьман у коментарі ТСН.

При цьому він вказав, що "Тріумф" набагато дорожче Patriot, але явно не краще. "Американський коштує на 20% дешевше, ніж російський. А за якістю - що б росіяни не розповідали про свої "аналоговнєти", про суперзброю - їхня зброя гірша, ніж сучасна зброя наших партнерів, та й наша зброя, тому що наші "Нептуни", як бачимо, не дуже в змозі перехоплювати", – пояснив експерт. Також Гетьман підкреслив, що тепер у російській обороні в Криму утворився діра, якою ми можемо скористатися.

Прихильник України пішов з посади голови Генштабу США

п’ятниця, 29 вересень 2023, 19:43

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі пішов у відставку. Він пробув на цій посаді чотири роки, інформують Патріоти України. Як пише Reuters, тепер Міллі, чиї повноваження закінчилися цього місяця, передасть командування генералу...

У держави-агресора побільшає головного болю: Україна та Франція спільно вироблятимуть зброю

п’ятниця, 29 вересень 2023, 19:03

Україна та Франція підписали угоди в оборонній сфері під час візиту міністра оборони Себаст‘єна Лекорню до Києва. . Підписано 20 угод про співпрацю між французькими та українськими компаніями. . Йдеться про спільне виробництво