Експерт розказав, уряд якої великої країни не наклав жодних санкцій на Росію

Уряд Китайської Народної Республіки станом на сьогодні не наклав жодних санкцій проти Російської Федерації. Про це заявив керівник відділу навчання та розвитку аналітичної компанії YouControl Михайло Кольцов в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

"Якщо ми говоримо про санкції саме від урядів, то лідером є Сполучені Штати, на другому місці йде Велика Британія, далі - Швейцарія, Європейський союз та Японія. Швейцарія наклала 887 санкцій, переважно стосовно фізичних осіб. Найменше - це ті, хто взагалі не наклав санкції. Китай є абсолютним лідером, тому що він не наклав жодних санкцій", - сказав він.

Також він додав, що намагаються не накладати санкції проти РФ ті країни, які раніше мали тісні економічні зв'язки з агресором. Це - Сербія, Угорщина, африканські країни.

"Пухне" не випадково: Кадиров є наркозалежним і 15 років вживає якісь таблетки, - прем'єр Ічкерії

вівторок, 7 лютий 2023, 14:30

Скандальний глава Чечні Рамзан Кадиров став залежним від якихось лікарських препаратів. Про це заявив очільник Кабінету міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв, передають Патріоти України. Закаєв прокоментував останнє фото Кади...

"Не виключаємо будь-які сценарії": Голова Донецької ОВА окреслив ситуацію в Бахмуті, за який йдуть тяжкі бої

вівторок, 7 лютий 2023, 14:22

У ситуації довкола Бахмута Донецької області не виключаються будь-які сценарії. Однак українські бійці наразі роблять все, щоб місто не захопили окупанти, передають Патріоти України з посиланням на голову Донецької ОВА Павла Кириленка. "Не виключаємо м...