Експерт розповів про ситуацію на фронті: Де найближчим часом будуть розвиватися бойові дії

Військовий експерт Сергій Грабський вважає, що протягом найближчих днів серйозних змін лінії фронту не варто очікувати. Збройні сили України активно впливають на противника, знищуючи його ресурси. Про це він сказав в ефірі телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України.

"Бойові дії в такій же активній фазі продовжуватимуться здебільшого на Луганському та Донецькому напрямках. На Запорізькому напрямку ми навряд чи побачимо активізацію бойових дій із боку супротивника", - вважає Грабський.

Натомість можуть посилитися бої за Бахмут, який окупанти отримали наказ захопити до 20 лютого. Також експерт каже, що ворог буде намагатися продовжувати наступ у Луганській області. "Там позиції набагато слабші, і чекати на якісь серйозні зміни навряд чи доведеться. Тому ситуація розвиватиметься саме навколо Донецької області", - наголошує Сергій Грабський.

Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...