Експерт знайшов зв'язок між наданням Україні ракет Taurus та F-16: Про що йдеться


Військовий експерт Defense Express Іван Киричевський переконаний, що у німців не стоїть питання - надавати Україні далекобійні крилаті ракети Taurus чи ні, але є питання, як Збройні сили України будуть їх запускати. Про це він сказав в ефірі телемарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.

"Я думаю, у них насправді не стоїть питання давати Taurus чи ні, питання стоїть як. Тому що базисне питання, яке стоїть з Taurus, воно досі не вирішено, - з чого їх запускати", - заявив експерт.

На його думку, "якось дивно вийшло в англійців, французів і німців, що вони ніби робили три різні крилаті ракети в рамках одного спільного проекту, і які вимагають тепер різної адаптації під носії". "І здавалось би, що в нас є певна кількість Су-24, які за офіційними даними були адаптовані для запуску Scalp чи Storm Shadow, а значить туди можна повісити Taurus, але ні. Очевидно, німці вважають, що певне доопрацювання ще треба", - сказав Киричевський. Він не виключає, що поставки Taurus "підв’язані" під надання Україні західних винищувачів F-16.

"Під F-16 нам потрібні будуть далекобійні засоби ураження також, тим більше, що Су-24 у нас, м’яко кажучи, обмежена кількість. І чи дадуть нам США ракети AGM-158 - далекобійні крилаті, розраховані саме під F-16? Можливо, якраз між США і Німеччиною може бути певна негласна домовленість, що тепер Taurus буде під F-16 замість тих самих AGM-158, які американці так чи інакше не дадуть, бо саме такі ракети їм треба будуть у разі війни проти Китаю. Тому, можливо, ми щодо Taurus поспішаємо бути песимістичними", - прокоментував Киричевський.

Макрон запропонує світове перемир’я включно з Україною на час Олімпіади

понеділок, 15 квітень 2024, 15:58

Президент Франції Емманюель Макрон заявив про свою ініціативу щодо припинення вогню в основних конфліктах, які тривають у світі, у тому числі у війні в Україні, на час проведення Олімпійських ігор та розраховує на допомогу лідера Китаю у цьому питанні,...

Нікуди не поділись: У Білорусі "вагнерівці" готують спецпризначенців для ДРГ на війну в Україні

понеділок, 15 квітень 2024, 15:56

У Білорусі завершилася восьма підготовка спецпризначенців під керівництвом найманців ПВК "Вагнер". Головним їх завданням буде робота на території України, передають Патріоти України. "За інформацією білоруського підпілля тут (у Білорусі - ред.) пройшов...