
Колишнього начальника сектору відділення поліції №1 Куп'янського районного управління поліції ГУ Нацполіції судитимуть за державну зраду. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань, передають Патріоти України.
"Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишнього правоохоронця, який займав керівну посаду в Куп'янському районі Харківської області. Намагаючись вислужитися перед окупантами, зрадник віддав їм у користування кафе власної дружини", — розповіли у ДБР.
Окрім кафе, експоліцейський передав окупантам службовий автомобіль. Слідство встановило, що чоловік перейшов на бік ворога одразу після окупації селища Великий Бурлук (селище окупували 25 лютого).
Він допомагав загарбникам створювати новий окупаційний правоохоронний орган у Великому Бурлуку та агітував колег співпрацювати з окупантами. Колегам чоловік пропонував навчання у вищих закладах освіти Росії для того, аби надалі отримати офіцерські звання.
Колишнього поліцейського затримали у середині вересні на кордоні з Росією — він намагався втекти. Обвинувальний акт щодо нього сформований за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Зараз чоловік перебуває під вартою.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...