Експрем’єр Гончарук вирішив поспостерігати за Україною з американського далека

Кількамісячний похід у прем'єр-міністри однієї з найбільших країн світу карколомно підвищив статус та гонорари колись скромного українського експерта.

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що наступні місяці проведе переважно у США. При цьому наголосив, що повернеться сильнішим, зазначають Патріоти України.

"Наступні місяці проведу в Північній Америці. Переважно на Вашингтонщині. Там буде відбуватись багато важливого, що безпосередньо впливатиме і на Україну. Ще один важливий фронт роботи для майбутнього нашої країни. Та і давно хотів подивитись на Україну з відстані. Іноді так загальну картину видно значно краще, бо коли перебуваєш в потоці нашого щоденного політичного трешу, часто емоції беруть гору", - написав Гончарук у Facebook.

Він зазначив, що буде "ділитися думками" та "повернеться сильнішим".

У коментарі в програмі "Життя відомих людей" він розповів, що їде до США навчатися, а потім планує повернутися в українську політику.

Він став наймолодшим прем'єр-міністром у світі та вже з перших днів узяв курс на боротьбу з корупцією. Але через пів року правління Олексію Гончаруку довелося піти у відставку. Тільки для ЖВЛ Олексій розповів, чому так швидко минула його каденція, як із 16 років почав втрачати найрідніших, хто і чому був проти його прем'єрства та що робить колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук зараз.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...