Екстаз "побєдобєсія". "Это наша победа!": У Севастополі до 9 травня встановили банер зі Сталіним

В окупованому Росією Севастополі до 9 травня вивісили банер із портретом Сталіна та встановили інсталяції із датами "Великої Вітчизняної війни", зазначають Патріоти України.

Портрет Сталіна, встановлений за ініціативою комуністів, "прикрашений словами "Це наша перемога".

Інсталяції розмістили на центральних площах міста: напис "9 травня" встановили біля Матроського клуба на площі Ушакова, а цифри "75" та "1941-1945" з іншої сторони площі.

Також на площі Лазарева розмістили "прикраси" у вигляді дат, пов’язаних із війною. В отвори усіх інсталяції поклали гілки бузку, що має символізувати "бузок перемоги".

Окрім того, окупаційна влада міста зобов'язала автоперевізників і керівників держпідприємств розмістити на транспорті святкові наклейки.

Що передувало: У Севастополі до 9 травня проведуть ряд заходів, незважаючи на коронавірус. Планується парад кораблів та авіації.

Джерело: Крим.Реалії

Росія має проблеми з кваліфікованою піхотою, на фронт вимушено кидають десантників, - Калашніков

понеділок, 25 вересень 2023, 7:50

На 20-й місяць повномасштабної війни, в армії Росії відчувається брак кваліфікованої піхоти. Тому найбільш небезпечні для себе ділянки фронту агресор змушений закривати повітряно-десантними військами, передають Патріоти України. На це вказав офіцер пр...

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...