Ексватажок "ДНР" назвав місто, яке необхідно захопити Росії "для повної перемоги над Україною"

Росія нібито має захопити Одесу, оскільки це дуже важливо. Про це заявив екс-командир підрозділів "ДНР" Ігор Гіркін, передають Патріоти України.

За його словами, військам РФ до повного захоплення Донбасу ще дуже далеко, оскільки спецоперація в Україні не буде ні легкою, ні короткою. Гіркін уточнює: «Это надолго, и когда руки дойдут до Одессы — это большой вопрос. Но для нас она чрезвычайно важна, во-первых, потому что большая часть населения города и Одесской области — это русские люди. Во-вторых, Одесса — это очень удобный, важный и сильно развитый порт. С точки зрения оборудования он даже лучше, чем в Крыму и Новороссийске. Это сухопутная связь с Приднестровьем. Для полной победы над Украиной контроль над Одессой чрезвычайно важен, потому что через этот регион Украина может получать вооружение, боеприпасы, продовольствие — и все необходимое для дальнейшего сопротивления».

"Хай залишить собі своє "вибачаюсь": Зеленський різко відреагував на відповідь Лукашенка на українську вимогу прибрати російські ретрослятори для повітряних ударів з білоруського кордону

неділя, 21 червень 2026, 23:55

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...

Блокада Криму почалася: Аналітик дав прогноз, скільки часу зможуть протриматися росіяни

неділя, 21 червень 2026, 21:28

При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...