Електронні повістки в Україні: Адвокат пояснив основні недоліки нововведення

У Верховній Раді України нещодавно ухвалили законопроєкт про мобілізацію в першому читанні. Зокрема документом передбачається вручення повісток через електронний кабінет. Прокоментував надсилання електронних повісток і пояснив, що не так з цим рішенням адвокат Ярослав Гришин в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

Гришин пояснив, що іноді можуть траплятися ситуації, коли, наприклад, військовозобовʼязаний не перевіряв свій електронний кабінет протягом кількох днів, а тим часом туди прийшла повістка.

"В цій частині, там прописано, що навіть якщо ти туди не заходив, маєш бути повідомлений, такого бути не може. В цьому електронному кабінеті також має бути система відповідного оповіщення, що людина має туди зайти і це побачити. Якщо людина це не бачила, вона не є повідомленою. В цьому плані ці новели як ІПСО виглядають, тому що вони такими бути не можуть", — каже він.

Як зазначив адвокат, нововведення в частині щодо надсилання електронних повісток необхідні, аби громадяни України були повідомлені та оповіщені, щоб вони зайшли до відповідного кабінету, побачили та підтвердили це повідомлення. "Будь-якими засобами зв'язку, щоб людина дійсно побачила і була повідомлена і викликана для уточнення анкетних даних або проходження медичної комісії у відповідні ТЦК та СП", — резюмував Гришин.

Часу не гають: Окупанти будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк, - Андрющенко

неділя, 16 червень 2024, 7:30

Російські окупанти розпочали будівництво нових укріплень вздовж траси Маріуполь - Донецьк на ділянці, де дорога з села Гранітного з’єднується з трасою. Цей населений пункт має важливе логістичне значення для загарбників на фронті. Про це повідомив радн...