Елітам РФ відправили чіткий меседж: Полозов пояснив, що означає ордер на арешт Путіна

Після видачі ордера на арешт Володимира Путіна російським політичним силам відправили меседж про те, що з нинішнім президентом країни-окупанта ніхто не буде домовлятися, і його місце в камері Гааги. Про це в інтерв'ю "Главреду" розповів російський адвокат і правозахисник Микола Полозов, передають Патріоти України.

За його словами, тепер президент країни-окупанта РФ не зможе показуватися в тих юрисдикціях, які визнають Міжнародний кримінальний суд і ратифікували Римський статут.

"Тобто це майже 150 країн світу – всі країни Європи, всі країни Латинської та Північної Америки, частина країн Африки та Азії, що істотно обмежує можливості переміщення Путіна світом", - пояснив Полозов.

Він додав, що в останні роки кремлівський диктатор не особливо прагнув подорожувати, але і зараз його можливості звужені.

"Будемо реалістами - зараз, перебуваючи за "ядерним парканом" і тримаючи під контролем всю Росію, Путін там почуваэться у безпеці. Але той факт, що ордер на арешт був виписаний, змусив його понервувати і спробувати перекрити цей інфопривід поїздкою в окуповані Крим та Маріуполь. Це вказує на те, що ця тема вкрай чутлива для Кремля", - вважає правозахисник.

"Дружній вогонь": На Херсонщині окупанти ліквідували роту росіян, які тікали від води

середа, 7 червень 2023, 14:58

Російські кулеметники відкрили "дружній вогонь" та ліквідували інших окупантів, які тікали зі своїх позицій через підтоплення. Про це повідомляє херсонський паблік "Херсон: війна без фейків". За даними каналу, росіяни знищили до роти своїй же товариші...

"Одна з найбільших дамб, зруйнованих в історії воєн": Вчений-гідролог США розповів про наслідки підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:50

Руйнування Каховської дамби - одне з найбільших руйнувань водної інфраструктури за всю світову історію воєн, і є справжньою катастрофою, каже відомий американський вчений-гідролог Пітер Глейк, передають Патріоти України. Зокрема, вчені застерігали, що ...