"Ембарго на російську нафту та газ може сильно вдарити по РФ", - Фурса

Ембарго на російську нафту та газ може сильно вдарити по Росії. Проте це рішення суттєво вплине й на Захід. Про це в ефірі 24 каналу розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

За його словами, Росія може зупинити постачання газу ще до можливого рішення Заходу.

Може бути "поступове ембарго", – Фурса

"Ембарго було б дуже і дуже болюче для Росії, якщо його запровадять. Сподіваюсь, що Росія оголосить саме ембарго на газ, що Путін виконає свою обіцянку – зупинить постачання газу тим країнам, які не платять в рублях", – сказав Фурса.

Інвестиційний банкір пояснив, що нафтове ембарго важливіше, адже на нафту приходиться втричі більше доходів російського бюджету, ніж на газ. "Теоретично, може бути так зване поступове ембарго, коли кожна країна сама вирішує, бере на себе зобов'язання – відмовитись від певного договору і на певний час від російської нафти", – зазначив Сергій Фурса.

Він додав, що проблема з ембарго, власне те, чого боїться Захід – це зростання цін на нафту. В результаті цього Росія може не так багато втратити, навіть якщо продаватиме менше.

Джерело: 24 канал

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...