Еммануель злякався? Макрон відклав візит до України

Президент Франції Еммануель Макрон відклав візит до України з міркувань безпеки. Про це пише видання Challenges, передають Патріоти України.

"Перший двосторонній візит Макрона, запланований на 13-14 лютого, переноситься", – йдеться в повідомленні видання.

Зазначається, що представники союзу французьких підприємців (Medef) також скасували заплановану поїздку до Києва. Challenges пише, що Макрон також мав відвідати Одесу і оголосити про створення фонду в 200 мільйонів євро, що виплачується у вигляді пожертвувань для цивільних проєктів, які здійснюють французькі малі та середні підприємства.

За даними видання, яке посилається на Єлисейський палац, візит Макрона було перенесено, щоб забезпечити його безпеку. Крім цього, президент Франції хоче напередодні поїздки до України активізувати її підтримку за рахунок нового пакета допомоги від Парижа і європейських партнерів.

Нова дата візиту Макрона до України не була визначена.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...