"Емоційна історія": Клімкін пояснив свій конфлікт із Зеленським

Міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав конфлікт із Володимиром Зеленським "історією не стільки змістовною, як емоційною", повідомляють Патріоти України.

За його словами, він не спілкувався з Зеленським з приводу ноти МЗС російській стороні у справі про звільнення українських моряків. «Він не намагався скомуніфікувати зі мною. Я готовий з ним поговорити в будь-який момент» — підкреслив Клімкін.

Крім того, за його словами, він хотів ознайомити Зеленського з нотним листуванням МЗС. «Ми хотіли і ноту РФ, і ноту у відповідь потім відіслати (Зеленському). Ми працювали з нашими юристами, але потім прозвучала ця заяву. Я не знаю, хто її ініціював», — сказав міністр.

При цьому він підкреслив, що нотне дипломатичне листування — це компетенція МЗС, і в ноті щодо моряків українська сторона не повідомляла нової інформації, а лише вказувала свою незмінну позицію, раніше озвучену в міжнародних судах.

«Не було жодного нового слова в цій позиції», — сказав Клімкін. Він також зазначив, що тимчасовий повірений України в РФ після нотного листування вже спілкувався з російською владою щодо інструментів звільнення моряків.

Дошкульних мит на електромобілі мабуть замало: Держсекретар США пригрозив Китаю новими санкціями за продовження підтримки агресії РФ

середа, 19 червень 2024, 3:25

Держдепіґ посилює тиск на Україну КНР нагадавши, що близько 70% верстатів для виготовлення зброї, які імпортує Росія, надходять із Китаю, так само, як і 90% мікроелектроніки. США за необхідності готові запровадити нові санкції проти третіх країн за під...

На віллу-готель Софії Ротару в Ялті зазіхнули "Ветерани Росії"

середа, 19 червень 2024, 0:55

Співачку Софію Ротару, яка підтримує ЗСУ, намагаються покарати, "націоналізувавши" її готель "Вілла Софія" у тимчасово захопленій Ялті. Раніше будівлю, яку називали "будинком-примарою", хотіли перетворити на пансіонат для окурантів, а тепер вирішили лі...