"Емоційна історія": Клімкін пояснив свій конфлікт із Зеленським

Міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав конфлікт із Володимиром Зеленським "історією не стільки змістовною, як емоційною", повідомляють Патріоти України.

За його словами, він не спілкувався з Зеленським з приводу ноти МЗС російській стороні у справі про звільнення українських моряків. «Він не намагався скомуніфікувати зі мною. Я готовий з ним поговорити в будь-який момент» — підкреслив Клімкін.

Крім того, за його словами, він хотів ознайомити Зеленського з нотним листуванням МЗС. «Ми хотіли і ноту РФ, і ноту у відповідь потім відіслати (Зеленському). Ми працювали з нашими юристами, але потім прозвучала ця заяву. Я не знаю, хто її ініціював», — сказав міністр.

При цьому він підкреслив, що нотне дипломатичне листування — це компетенція МЗС, і в ноті щодо моряків українська сторона не повідомляла нової інформації, а лише вказувала свою незмінну позицію, раніше озвучену в міжнародних судах.

«Не було жодного нового слова в цій позиції», — сказав Клімкін. Він також зазначив, що тимчасовий повірений України в РФ після нотного листування вже спілкувався з російською владою щодо інструментів звільнення моряків.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...