
Минулого року 48-річний енергетик став на службу до росіян. У рідному Куп'янську він ходив на наради, допомагав підтримувати енергетичні мережі у справному стані і навіть передавав українську техніку окупантам, аби вони могли малювати прапори РФ, передають Патріоти України.
"Виконуючи ворожі завдання, він організовував роботу електророзподільчих мереж на окупованій території району, а також забезпечував заживлення електричною енергією органів окупаційної влади і збройних підрозділів рф. До того ж, використовуючи техніку, яка перебувала на балансі підприємства, колаборант допоміг окупантам розмалювати стелу з назвою міста «Куп’янськ» у кольори прапору держави-агресора", - повідомив речник УСБУ Харківщини Владислав Абдула.
Чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Колаборанту загрожує до п’яти років позбавлення волі, а також заборона обіймати певні посади в Україні протягом п’ятнадцяти років, можлива конфіскація майна.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...