
Російське командування переглянуло список пріоритетних цілей для своїх ударів дронами та ракетних обстрілів України. Об'єкти енергетики залишаються в списку, але вони вже не головна ціль. Про це розповів заступник керівника Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю РБК-Україна, передають Патріоти України.
"Влучили в бази паливно-мастильних матеріалів в Новомосковську, Житомирі і ще були влучання в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ і концентрація нашої техніки, яка знаходиться в пунктах дислокації", – заявив Скібіцький.
За його словами, російський агресор більше не вважає об'єкти енергетики пріоритетною ціллю, оскільки зима вже закінчилася, а зруйнувати українську енергосистему росіянам так і не вдалося.
"Тому росіяни зараз будуть дещо переорієнтувати напрямки завдання ударів. Це можуть бути і військові об'єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань", - заявив представник ГУР. У той же час українська розвідка вважає, що повністю відмовлятися від ударів по енергетиці росіяни не мають наміру, оскільки їм важливо завдавати Україні економічних збитків.
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...