
НАЕК Енергоатом звільнила директора з контрольно-ревізійної роботи та комплаєнс-політики Олександра Скопича, якого правоохоронці затримали на хабарі у 100 тисяч гривень, сказано у заяві компанії у п’ятницю, 4 жовтня. У компанії підкреслюють, що оголошена Скопичу підозра «жодним чином не повʼязана» з його роботою в Енергоатомі, передають Патріоти України.
«Однак, враховуючи суспільний резонанс та порушення ним вимог компанії у сфері боротьби із корупцією, 30 вересня 2024 р. наказом в.о. голови правління АТ НАЕК Енергоатом Петра Котіна цього посадовця звільнено із займаної посади», — сказано у повідомленні.
Про затримання Скопича стало відомо 28 вересня. За даними прокуратури, колишній високопосадовець обіцяв вирішити питання щодо отримання оплати від одного з гірничо-збагачувальних комбінатів, що входить до складу АТ Енергоатом, на користь приватного товариства за 100 тис. грн. СБУ затримала його під час отримання грошей.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: