"Енергоатом" звільнив топпосадовця після того, як СБУ затримала його на хабарі у 100 тис. грн

НАЕК Енергоатом звільнила директора з контрольно-ревізійної роботи та комплаєнс-політики Олександра Скопича, якого правоохоронці затримали на хабарі у 100 тисяч гривень, сказано у заяві компанії у п’ятницю, 4 жовтня. У компанії підкреслюють, що оголошена Скопичу підозра «жодним чином не повʼязана» з його роботою в Енергоатомі, передають Патріоти України.

«Однак, враховуючи суспільний резонанс та порушення ним вимог компанії у сфері боротьби із корупцією, 30 вересня 2024 р. наказом в.о. голови правління АТ НАЕК Енергоатом Петра Котіна цього посадовця звільнено із займаної посади», — сказано у повідомленні.

Про затримання Скопича стало відомо 28 вересня. За даними прокуратури, колишній високопосадовець обіцяв вирішити питання щодо отримання оплати від одного з гірничо-збагачувальних комбінатів, що входить до складу АТ Енергоатом, на користь приватного товариства за 100 тис. грн. СБУ затримала його під час отримання грошей.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: