"Епоха бідності" не про них: Арахамія готовий витратити на відпочинок з сім’єю $5 тисяч

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія готовий витратити на відпочинок з сім’єю $5 тис. Про це він сказав на брифінгу, передають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання журналістів, де він відпочиватиме влітку, Арахамія сказав: "На Північний полюс я хочу, де людей немає". Після цих жартів він зазначив, що хоче зі своєю родиною кудись поїхати, скоріш за все за кордон, можливо, у Хорватію або в Албанію.

На запитання, скільки він готовий потратити, Арахамія відповів: "Я не розраховував бюджет, але завжди в моїй великій родині менше ніж $5 тис. я не можу потратити. Бо це літак, квитки, готель". При цьому він додав, що відпочиватиме і в Україні.

"Відносини людини зі смертю – дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

середа, 20 жовтень 2021, 19:15

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розпов...

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...