"Епоха бідності" позаду: Нардепам пропонують радикально збільшити зарплатню "хоча б 50-60 тисяч... для елементарного забезпечення потреб"

В цьому вбачають запоруку чесності слуг народа

Зарплати народних депутатів України нового скликання необхідно підвищити в 2-3 рази для "елементарного забезпечення їх потреб". Таку думку висловив в ефірі ObozTV колишній заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, зазначають Патріоти України. За словами чиновника такі заходи дозволять запобігти корупції у Верховній Раді.

"Я думаю, що зарплата народного депутата повинна змінюватися в бік збільшення. Якщо ж ми хочемо, щоб народний депутат заглядав комусь до рота і чекав якихось хабарів за рішення або депутатський запит, то ми можемо нічого не змінювати", – зазначив колишній заступник голови ЦВК.

На думку Магери, для того, щоб народний обранець відчував себе матеріально незалежним, він повинен отримувати "хоча б 50-60 тис. грн".

"Коли зарплата нижче за рівень елементарного забезпечення потреб цього народного депутата, то він буде шукати інші джерела доходу. Добре, якщо він буде викладати – це не заборонено законом. А якщо він почне нишком займатися адвокатською діяльністю або медичною практикою або ще чимось – будуть виникати проблеми", – попередив він.

"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...