"Ердоган легко зрадить Росію": Політолог відреагував на майбутню зустріч Путіна та президента Туреччини

Політолог з Греції Пол Антонопулос прокоментував зустріч президентів Туреччини і Росії Реджепа Ердогана і Володимира Путіна, яка відбудеться 29 вересня в російському Сочі, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Політолог припустив, що Ердоган може зрадити Росію, оскільки найближчим часом збирається зближуватися із Заходом. На його думку, це може статися відразу після переговорів з Путіним. Як зазначив грецький фахівець, в останні роки між Анкарою і Вашингтоном встановилися дуже складні відносини, і вони загострилися після того, як Туреччина придбала у Росії винищувачі і зенітні комплекси. У США неодноразово закликали Анкару відмовитися від таких закупівель, однак Ердоган відповів відмовою.

Також президент Туреччини активно втручається в справи Близького Сходу і Закавказзя, а це вже серйозна проблема для Росії. «Туреччина знову звертається до Росії, щоб послабити наростаючий тиск з боку Заходу», - пояснив політолог.
Він підкреслив, що раніше Ердоган пропонував створити регіональну платформу для вирішення проблем, і з одного боку це хороша ініціатива, яка свідчить про рух у правильному напрямку, однак якщо враховувати його ненадійну поведінку і зраду по відношенню до Росії, Москва буде побоюватися створення такого блоку. Експерт зазначив, що в Росії бояться, що Ердоган в будь-який момент може повернутися до Заходу.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.