Ердоган провів переговори зі Швецією та Фінляндією та виніс вердикт щодо членства в НАТО

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів переговори з представниками Швеції та Фінляндії, які вирішили стати членами Північноатлантичного альянсу. Після цього він заявив, що про жодний вступ цих країн до НАТО "не може бути й мови без урахування побоювань Анкари", передають Патріоти України.

Про це увечері 25 травня повідомили російські пропагандистські ЗМІ, посилаючись на представника Ердогана. Він сказав, що процес вступу Швеції та Фінляндії до НАТО нібито не продовжуватиметься, доки вони не виконають вимоги Туреччини.

Представник президента розповів, що Туреччина хоче від цих країн, щоб вони негайно зняли обмеження щодо постачання продукції оборонної промисловості.

"Введення санкцій у сфері постачання продукції оборонної промисловості проти Туреччини послаблює НАТО і тішить ворогів Альянсу", – додав він.

Водночас, прессекретар Ердогана Ібрагім Калин сказав, що у Туреччині побачили позитивне ставлення до зняття ембарго з продукції оборонної промисловості, пише Reuters. Він зазначив, що це "приємна подія". Калин також повідомив, що занепокоєння Туреччини щодо тероризму та очікування щодо конкретних кроків Фінляндії та Швеції щодо їх усунення "було доведено до відома колег".

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...